Assortiment
Lekker tafelen met bijzondere wijnen? Mis dan deze twee chique Franse klassiekers uit de Loire en Noord-Rhône niet! De biodynamische, eikengerijpte Anjou van Château de Passavant is een nieuwe aanwinst en valt op door z’n rijke en volle karakter. Gastronomisch wit bij uitstek; past bijvoorbeeld perfect bij vis, gevogelte of romige kazen. De Crozes-Hermitage van Domaine du Colombier is al jarenlang een van onze favoriete rode Rhônes. Hij combineert puur fruit met een verfijnde frisheid, een stevige maar soepele structuur en een kenmerkende vleug versgemalen zwarte peper. Subliem bij ribeye of entrecote. Bestel ze los in de aanbieding, of kies voor het wijnpakket en ontdek nog vier bijzondere luxe wijnen!
Spannende en gelaagde witte wijn met een complexe geur van rijpe appel, perzik, honing, rook en noten. De smaak is krachtig en vol met een zalvende textuur en levendige frisheid. Lange, droge finale met nuances van bijenwas en toast. Gastronomisch multi-inzetbaar, bijvoorbeeld bij pittige salades, gegrilde kip, risotto met zalm en peultjes of tempura van gamba’s en pastinaak.
25,30 22,70 per fles
Dieprode Franse wijn van syrahdruiven, met een intens fruitig aroma van bramen en zwarte bessen. De volle smaak past heel goed bij kruidige vleesgerechten of pittige pasta.
24,80 22,30 per fles
162,40 142,50 per wijnpakket
Voordelen eigen account